Drapieżna gra – czy przeżyjesz tej nocy?

“Drapieżna gra” to znany w całym kraju thriller, autorstwa Katarzyny Bereniki Miszczuk. Zastanawiałeś się kiedyś, jakie jest idealne miejsce na popełnienie zbrodni? Czy zabójstwo jest możliwe tylko nocą w zakamarkach dużych miast? Odpowiedzi te z pewnością pozna każdy z czytelników w czasie lektury tej niezwykle przerażającej historii.

Drapieżna gra – wątek główny

Sylwia Spyropoulos to kobieta, która toczy spokojne życie na Wyspie Ptaków, liczącej jedynie jedenastu mieszkańców. Każdy dzień wygląda tam niezwykle podobnie, ale tym samym pozwala to na znalezienie spokoju w wiecznie zabieganym świecie. Jednak pewnego dnia wszystko się zmienia. Okazuje się, że na wyspie, całkowicie odciętej od reszty świata na skutek sztormu, pojawia się morderca. Od teraz każdy moment jest ważny, bo może okazać się dla kogoś już tym ostatnim. Mieszkańcy w celu odnalezienia zagrożenia zaczynają grę psychologiczną, wyjawiają swoje ukryte sekrety, które wcześniej stanowiły okrytą hańbą tajemnicę. Odkrycie prawdziwej twarzy, to jednak dopiero początek. Czy morderca zostanie zatrzymany? Czy na wyspie zapanuje jeszcze kiedykolwiek spokój?

Drapieżna gra – dla kogo

Jest to pozycja stworzona przede wszystkim z myślą o miłośnikach thrillerów, ale z pewnością spodoba się także najbardziej wymagającym czytelnikom. Historia i jej narracja przeprowadzane są w niezwykle unikalny sposób, pozwalający na wcielenie się w rolę bohaterów oraz dogłębne zrozumienie przeżywanych dramatów. Nieszablonowe podejście autorki do wątków oraz przykładność do szczegółów, pozwoliło na stworzenie dzieła, które idealnie wpisuje się w klasykę thrillerów, prezentując nowoczesne podejście do old schoolowego ducha.

Autorką książki jest Katarzyna Berenika Miszczuk, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Jej dzieła prezentują niezwykle szeroki wachlarz gatunkowy, zaczynając od fantasy, przez grozę do science fiction, a jej głównym celem jest napisanie dzieła w każdym możliwym gatunku. Stoi ona także za stworzeniem serii “Kwiat Paproci”, a w tym kultowej już “Szeptuchy”.