Morderstwo na wyspie pustułek

Na prywatnej wyspie, na której przebywa rodzina Spyropoulos dochodzi do morderstwa. Kto wśród kilkunastu osób, które znajdowały się na niej w tym okresie się go dopuścił? Jak wpłynie na resztę rodziny odkrycie, kto jest sprawcą? O tym w książce pt.: “Drapieżna gra dla rodziny” autorstwa Katarzyny Bereniki Miszczuk.

Kim jest morderca?

Niedaleko Rodos leży prywatna wyspa rodziny Spyropoulos. Jest nazywana Wyspą Ptaków, ze względu na pustułki, które lubią przebywać na tym terenie. Na miejscu panuje cisza i spokój, ale okazuje się, że wszystko do czasu. Wśród przebywających na rajskiej wyspie znajduje się Wiktor, który jest głową rodziny i jedynym zarabiającym. Trzyma rodzinę pod swoimi dyktatorskimi rządami. Konstancja, jego żona zajmuje się wydawaniem pieniędzy męża na zabiegi podtrzymujące urodę. Chce być cały czas uważana za miss, którą kiedyś była. Poza rodzicami jest jeszcze dwójka dzieci: Krystian, który dopiero co się ożenił z Izą oraz Sylwia, która najprawdopodobniej nie jest córką Wiktora. Do rodziny przebywającej na wyspie dołącza siostra Wiktora, Stefania z nowym narzeczonym o imieniu Marcin, a także głośnym pieskiem, który przyprawia wszystkich o ból głowy. Jakby tego było mało dochodzi do zniknięcia asystentki, jak również kochanki Wiktora, Aleksandry. Gdy na wyspę nadciąga burza sytuacja robi się coraz bardziej napięta. Jeszcze przed nawałnicą na wyspę dociera prawa ręka Wiktora, Paweł. Zaraz po tym okazuje się, że nikt nie będzie mógł opuścić wyspy przed zakończeniem burzy. Brak komunikacji ze światem zewnętrznym tylko pogarsza sprawę. Jakby tego było mało na wyspie zaczyna grasować morderca… Kto wśród przebywających na miejscu zabija i dlaczego?

Kim jest Katarzyna Berenika Miszczuk?

Katarzyna Berenika Miszczuk to autorka kilkudziesięciu książek. Pisze powieści z gatunku literatury obyczajowej oraz młodzieżowej, a także fantastykę, science fiction, kryminały, sensacje oraz thrillery. Do jej najbardziej znanych powieści należą: cykl “Kwiat paproci” oraz seria o Wiktorii Biankowskiej.